تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متر/2خواب/کلید نخورده/تاپ لوکیشن /غرق نور

106متر/2خواب/کلید نخورده/تاپ لوکیشن /غرق نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
106
ساخت
1402
قیمت کل
12٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬867٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ FARTAK ⚜️

◻️106متر،2خواب استاندارد
◼️پارکینگ/آسانسور/بالکن

◻️بدون مشابه
◼️مشاعات قوی و خارج از موارد تکراری منطقه
◻️نقشه با ابعاد استاندارد
◼️محلیت اعیان نشین و کاملا مشجر
◻️قیمت و شرایط ایده آل برای سرمایه گذاری و سکونت

‼️توضیحات بیشتر با تماس شما‼️

نقدینگی خوب = تخفیف

سند آماده

زیر قیمت به علت فروشنده بودن مالک

پایان جست و جوی شما برای ملک

(( پاسخگویی از ساعت 8 الی 23 ))

________________________
املاک فرتاک :
ستارخان ،باقرخان ، پلاک 71

مشاور شما در منطقه : عینی