تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متر 2خوابه محمد شهر خیابان حافظ

106متر 2خوابه محمد شهر خیابان حافظ

2 سال پیش در کرج

متراژ
106
ساخت
1401
قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬867٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
106متر
2خوابه
جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید