تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متر/دوخواب/ظفر/دسترسی به مترو

106متر/دوخواب/ظفر/دسترسی به مترو

1 سال پیش در تهران

متراژ
106
ساخت
1382
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
127٬358٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
برای یک خرید اکازیون،ما در کنار شما هستیم.

106متر/2 خواب/تاپ لوکیشن منطقه

دسترسی عالی به مترو شریعتی و مراکز خرید

ملک در 400 متر زمین واقع شده است با قدر السهم ارزنده

قابلیت پارک دو خودرو/مشاعات آبی

مالک فروشنده واقعی
تخفیف خوب=پای عقد قرارداد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و فایلهای مشابه با خانم رنجبر در تماس باشید.