تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متر غربی ها فلکه سوم تهرانپارس

106متر غربی ها فلکه سوم تهرانپارس

2 سال پیش در تهران

متراژ
106
ساخت
1384
قیمت کل
8٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
81٬132٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
2
املاک الف
فرصت طلایی بدون تکرار
زیر قیمت کارشناسی منطقه
قیمت ها و متراژ رو مقایسه بفرمایید
سالن پذیرایی وسیع و دل باز
بهترین دسترسی به خیابان اصلی تهرانپارس
تقاطع عادل و طاهری
محلیت بسیار ارام بی سر صد5طبقه دو واحدی
قابلیت رهن تا 1میلیارد به عهده ی دفتر میباشد
فایل شخصی