تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متر/فول امکانات/گلستان/سرمایه گذاری

106متر/فول امکانات/گلستان/سرمایه گذاری

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
106
ساخت
1395
قیمت کل
3٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬924٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜گلستان/اکازیون⚜

❗فرصت محدود❗

⭐106متر/دوخواب/تختخور⭐

⭐4طبقه/دوواحدی/طبقه دوم/گل طبقات⭐

✅دارای : انباری سندی/پارکینگ اختصاصی،سندی/پارکینگ مهمان/آسانسور برند✅

⚜️سال ساخت95⚜

❗از پاسخ دادن در چت دیوار معذوریم❗

✅مهندس سعادت3 0 4 6 7 2 3 8 1 9✅