تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متری جنوبی کلید نخورده ردیف اول چیتگر خرازی

106متری جنوبی کلید نخورده ردیف اول چیتگر خرازی

1 سال پیش در تهران

متراژ
106
ساخت
1403
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬169٬000 تومان
طبقه
20
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
29
‼️زیر قیمت منطقه‼️
⭕️خریدار واقعی تماس بگیرد⭕️
‼️واحد فوق واقع در ممتازترین برج شهرک خرازی‼️
✅️دسترسی آسان به مراکز خرید ایرانمال و باملند
✅️نزدیک به دریاچه چیتگر_باغ گیاه شناسی و ...
✅️ردیف اول شهرک خرازی
✅️واحد عالی و منحصر به فرد
✅️مختص خاص پسندان
✅️کلید نخورده
✅️️سالن پرده خور با نورگیر عالی
✅️خواب روبروی هم
بهترین فرصت برای سکونت و سرمایه گذاری ️

بازدید=خرید100٪✍️ ️

با هر بودجه ای صاحب خانه شوید ️

برای بازدید و فایلهای مشابه تماس بگیرید
مشاور تخصصی در منطقه:
پوریا فروغی