تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متر الهیه فول بازسازی

107 متر الهیه فول بازسازی

14 ساعت پیش در الهیه

متراژ
107
ساخت
1385
قیمت کل
‏46,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏429,906,000 تومان
طبقه
6
107 متر الهیه
دسترسی به شریعتی
200 متر لابی
استخر و سونا
2 لاین آسانسور
فول بازسازی
کوچه اختصاصی