تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متر دو خوابه 30 متر حیات در اختیار

107 متر دو خوابه 30 متر حیات در اختیار

1 سال پیش در تهران

متراژ
107
ساخت
1380
اتاق
3
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
121٬495٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
پارکینگ

انباری

آسانسور

یه بالکن 18 متری

یه بالکن 6 متری

یه حیات خلوت 30 متری مسقف

سالن یه تیکه بزرگ چیدمان عالی

بسیار خوش نقشه و دلباز

نور عالی

لوکیشن عالی دسترسی بی نظیر
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
مشاور شما امینیان