تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متری خرازی B16 / معاوضه با 118 متری

107 متری خرازی B16 / معاوضه با 118 متری

2 سال پیش در تهران

متراژ
107
ساخت
1402
قیمت کل
7٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬626٬000 تومان
طبقه
25
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
25
بلوک B15
طبقه آخر
بدون مشرف

فروش یا معاوضه با 118 متری داخل شهرک
فروش یا معاوضه با 118 متری داخل شهرک
فروش یا معاوضه با 118 متری داخل شهرک

معاوضه فقط در شهرک خرازی

فول امکانات
نور و نقشه عالی
خام

پارکینگ + انباری + تراس
لابی + نگهبانی 24 ساعته