تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 مـتر 2خـواب 9ساله / بالکن قابل چیدمان

107 مـتر 2خـواب 9ساله / بالکن قابل چیدمان

1 سال پیش در تهران

متراژ
107
ساخت
1394
قیمت کل
11٬449٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬000٬000 تومان
طبقه
3
""مـسـکـن بـزرگ بـاربـد""

✓ 107 متر 2خواب

یـاسـیـن