تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متر/دوخواب/مستر دار/سند اماده/سرمایه گذاری

107متر/دوخواب/مستر دار/سند اماده/سرمایه گذاری

1 سال پیش در مشهد

متراژ
107
ساخت
1402
قیمت کل
4٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬317٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️این واحد در ساختمانی کم واحد و با موقعیت عالی، طراحی شده برای افرادی که به دنبال آرامش و کیفیت زندگی بالا هستند.
♦️متراژ: 107 متر مربع
تعداد اتاق: 2 خوابه (یک خواب مستر با امکانات کامل)
♦️ویژگی های برجسته:
✅کابینت های نئوکلاسیک با طراحی مدرن و جذاب، مناسب برای سلیقه های خاص
✅شیرآلات گلد با کیفیت ممتاز، ایجاد کننده جلوه ای لاکچری در فضای داخلی
✅شیر قابلمه پرکن، کاربردی و لوکس
✅پذیرایی نورگیر عالی، مجهز به پنجره قدی که روشنایی طبیعی را به ارمغان می آورد
✅اتاق های خواب با پنجره های قدی رو به آفتاب، دارای نورگیری بسیار عالی
✅کمدهای دیواری جادار در هر اتاق خواب، برای استفاده بهینه از فضا
✅مستر فول امکانات با طراحی شیک و مدرن
✅کف سرامیک 60×60 با کیفیت بالا، مقاوم و زیبا
✅تراس دلباز، مناسب برای لذت بردن از هوای آزاد
✅ساختمان دو واحدی در هر طبقه، دارای 10 واحد در کل
✅مناسب برای سرمایه گذاری مطمئن با بازدهی بالا
✅دسترسی آسان به مراکز خرید، مدارس و امکانات رفاهی شهری
✅پارکینگ و انباری اختصاصی

___دفتر مهندسی فروش املاک رادین__
______کارشناس/ارسلان عباسپور______
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک رادین

اینجا رویاها به خانه ختم می شوند ????

ثبت امتیاز برای آگهی