ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
107متر/سردارجنگل/فول امکانات/سالن پرده خور
107متر/سردارجنگل/فول امکانات/سالن پرده خور
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
107
ساخت
1397
قیمت کل
9٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬588٬000 تومان
طبقه
5
107متر/دو خواب
سردار جنگل تو لوکیشن خودش قیمت بدون مشابه
کم سن مشاعات بی نظیر دولاین اسانسور نگهبانی 24ساعته لابی من باشگاه بدنسازی/سالن اجتماعات
سونا و جکوزی روف گاردن
پارکینگ همکف جای پارک دو ماشین سندی
حتی 1سانتی متر پرتی نداره دو خواب خیلی بزرگ
قابل رهن تا 1/700میلیارد+رهن تا 900میلیون
بازدید محدوده سریع تماس بگیرین
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت