تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متر سنددار،کلید نخورده،تهاتر

107متر سنددار،کلید نخورده،تهاتر

1 سال پیش در تهران

متراژ
107
ساخت
1403
قیمت کل
6٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬485٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
(((بسم الله الرحمن الرحیم)))

_______________________________________________
زیر قیمت منطقه،اکازیون برای سرمایه گذاری و سکونت
_______________________________________________

⭐دارای دو پارکینگ سندی⭐
⭐انباری 9 متری⭐

❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️
قابلیت تهاتر با خودرو،باغ و ویلا سنددار
❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️

✨✨✨سند تک برگ✨✨✨

پیام در واتساپ و یا ایتا برای دریافت لینک اطلاعات تکمیلی و نحوه واگذاری و معامله