تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متر/سه خواب/ارکیده

107متر/سه خواب/ارکیده

2 سال پیش در تهران

متراژ
107
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
10٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬327٬000 تومان
طبقه
18
♦️با سلام

✅واحد خوش نقشه
✅سه خواب
✅بدون پرتی
✅غرق در نور

❌لابی من 24ساعته
❌سالن اجتماعات

⭐لوکیشن عالی
⭐دریاچه
⭐پارک جنگلی

⭐جهت بازدید و مورد مشابه تماس بگیرید

⭐کارشناس فروش
☎️سلطانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ امیرکبیر

⚜ املاک بزرگ امیرکبیر با خدمات عالی مشتری جذب میکند ⚜