تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متر نوساز دوواحدی

107متر نوساز دوواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
107
ساخت
1402
قیمت کل
5٬778٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬000٬000 تومان
طبقه
4
«به نام خدا»
Mirzaee
//با رایان رویای شما شیرین میشود//

بهترینها را دراملاک رایان دنبال کنید::

آپارتمان 107متری
دوخواب✓
طبقه 4✓
فول امکانات✓
دوتا تراس ✓
خوش نقشه پرنور ✅

مشاور ملکی شما ::میرزایی✳️

آدرس دفتر::بلوارقدس تقاطع دهخدا
جنب سفره خانه جزیره