تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متر2خواب/بالکن قابل چیدمان/ویو ابدی بدون مشرف

107متر2خواب/بالکن قابل چیدمان/ویو ابدی بدون مشرف

2 سال پیش در تهران

متراژ
107
ساخت
1398
قیمت کل
9٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬981٬000 تومان
طبقه
16
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
17
❌️❌️❌️زیر قیمت منطقه فروش فوری❌️❌️

♦️به مدت یکسال مبلغ 1/100 رهن کامل مستاجر دارد
⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️ خرید با مستاجر ⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️

⛔️⛔️فیلم و عکس خود واحد میباشد

♦️107متر 2خواب
♦️ویو کوه
♦️بدون مشرف
♦️بالکن قابل چیدمان
♦️بسیار خوش نقشه
♦️فول امکانات
♦️پارکینگ انباری
♦️3 لاین اسانسور
♦️لابی من 24 ساعته
♦️بهترین لوکیشن کوهک
♦️دسترسی عالی مراکزخرید2 دقیقه پاساژ طوبی
♦️دسترسی مترو و اتوبان 5 دقیقه

✅️مدیر فروش املاک امیر کبیر(شعبه مرکزی)
✅️برج های تعاونی و شخصی ساز
✅️ویلایی شخصی ساز
✅️فروش ملک یکجا کلید نخورده کلنگی تهاتر
✅️زمین مجوز دار
✅️دریاچه شهرک راه اهن کوهک هوانیروز
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ امیرکبیر

⚜ املاک بزرگ امیرکبیر با خدمات عالی مشتری جذب میکند ⚜