تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متری/نوساز کلید نخورده

107متری/نوساز کلید نخورده

1 سال پیش در فردیس

متراژ
107
ساخت
1403
قیمت کل
3٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬915٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨به نام خداوند بخشنده✨
با سلام خدمت شما عزیزان
⚜️گروه مشاورین املاک یاشیل⚜️

توجه:تمامی اطلاعات و قیمت ها واقعی میباشد.
مشخصات فایل مورد نظر:
✔️محدوده:فردیس
✔️کفپوش:سرامیک
✔️کابینت:خام
✔️سن ساخت:1403
✔️نما:ترکیبی
✔️طبقه:اول
✔️متراژ:107
✔️تعداد خواب:2
✔️تعداد واحد در ساختمان:2

✅قابلیت رهن تا مبلغ هفتصد میلیون تومان
✅قابلیت دریافت وام مسکن 800 میلیونی ===========================
✅سند تک برگ آماده انتقال در دفترخانه ==========================
✅کارشناس و مشاور شما :بیگدلو