تائید
فروش مسکونیآپارتمان108 متر خوش نقشه تاپ لوکیشن داریوش

108 متر خوش نقشه تاپ لوکیشن داریوش

1 سال پیش در کرج

متراژ
108
ساخت
1391
قیمت کل
5٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬944٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️واقع در بهترین و دنج ترین فرعی داریوش⚜️

⚜️بسیار خوش نقشه به همراه هال بزرگ و مربعی و اتاق های بزرگ مجهز به کمد دیواری⚜️

⚜️رو به افتاب مستقیم و پر نور⚜️

⚜️اشپزخانه پر کابینت به همراه هود و گاز رومیزی⚜️

⚜️کم واحد و بدون دیوار مشترک⚜️

✅⚜️قابلیت رهن به مبلغ 800 میلیون تومان⚜️✅

✅⚜️قابلیت اخذ وام مسکن⚜️✅

✅قویترین فایلینگ منطقه✅

⚜️کارشناس امور ملکی شما محمدی⚜️