تائید
فروش مسکونیآپارتمان108 متر /دو خواب /فول بازسازی

108 متر /دو خواب /فول بازسازی

2 سال پیش در تهران

متراژ
108
ساخت
1395
قیمت کل
11٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
108٬333٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5

املاک بزرگ پلاک شعبه کاشانی