تائید
فروش مسکونیآپارتمان108 متر سند آماده // محتشم // خوش نقشه

108 متر سند آماده // محتشم // خوش نقشه

2 سال پیش در ارومیه

متراژ
108
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
پکیج
برای مشاور بهتر و مـوارد بیشـتر تماس بگرید★
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
⭐️لوکیشـن: محتشم (محدوده نقشه)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✔ در حد کلید نخورده و آماده تحویل
✔ بسیار خوش نقشه و سالن بزرگ
✔ سند آماده انتقال
✔ نورگیری کامل از دو سمت
✔ گذر خیابان 20 متری
✔ کـف سرامیک
✔ کابیـنت هایگلس ، پرده و لوستر ...
✔ برای دیدن فیلم به شماره***********در واتـسآپ پیام بدید
⚡ برای مشاوره بهتر به آدرس امـلاک⇊
خیابان آزادگان ، فلکه مولوی (املاک پلاک) مراجع کنید⚡
amlak_pelak_urmia