108 متر نوساز/همکف درب مستقل/کوثر شمالی/مناسب سالن
2 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
108
ساخت
1394
قیمت کل
7٬560٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
⚜️ همکف درب مستقل ⚜️
کوثر شمالی تاپ لوکیشن نوساز
✅ دسترسی آسان به وکیل آباد
✅ لوکیشن بی نطیر / بدون مشابه
✅ 108 متری / 2خواب / فول امکانات
✅ تک واحدی/ کلا چهار واحد
✅ انباری / پارکینگ / مناسب سالن
✅ بازدید با هماهنگی
❌ جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس گرفته شود.
⬛ ◼️◾▪️کارگزاری املاک کومه▪️◾◼️ ⬛
(حدفاصل میدان صارمی و هنرستان 13)
⚜️مشاور تخصصی منطقه 9 ⚜️
⚜️خرید و فروش ⚜️رهن و اجاره
⚜️مشارکت در ساخت ⚜️معاوضه و تهاتر
❌ کامل ترین فایل های منطقه را از ما بخواهید.
❌ امور ملکی خود را به ما بسپارید تا دراسرع به آنچه که می خواهید برسید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.