تائید
فروش مسکونیآپارتمان108 متر ویو ابدی / سالن پرده خور / جانبازان

108 متر ویو ابدی / سالن پرده خور / جانبازان

1 سال پیش در تهران

متراژ
108
ساخت
1383
قیمت کل
12٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬814٬000 تومان
طبقه
3
املاک بلوک کردستان

❌ با قوی ترین فایلینگ شخصی در منطقه ❌

❗ 108 متر / سالن پرده خور / بلوار جانبازان ❗

✅ پلان تفکیک شده
✅ دوخواب
✅ سالن پرده خور

✅ رو به آفتاب
✅ بازسازی شده
✅ ویو ابدی

❗❗برای توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص امور ملکی در خدمت شما عزیزان هستیم .

مشاور و همراه همیشگی شما : میثم