تائید
فروش مسکونیآپارتمان108 متری/ فول امکانات/ لوکیشن

108 متری/ فول امکانات/ لوکیشن

2 سال پیش در پاکدشت

متراژ
108
ساخت
1399
قیمت کل
1٬845٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬083٬000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
⭐⭐ ⭐دپـارتـمـان امـلـاک شـریـفـی ⭐⭐⭐
__________________________________________
✅108متری خوش نقشه
✅ 2خواب
✅فول امکانات
__________________________________________
✅آسانسور
✅پارکینگ
✅ انباری
✅بالکن
✅امکانات داخلی فول کابینت، کمد دیواری،گازو هود
✅پکیج و کولر گازی
__________________________________________
⭐کارشناس و مشاور امور ملکی شما: خانم حدادی⭐

**حتما در فایلینگ املاک فایل هایی مناسب با بودجه و
سلیقه شما دوست گرامی موجود می باشد**

__________

☎️جهت آگاهی از اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
آدرس دفتر: پاکدشت_شهرک دانشگاه مدرس یکم نبش دانش یکم دپارتمان املاک شریفی