تائید
فروش مسکونیآپارتمان108م کاسبی سرمایه گذاری نوسازکلیدنخورده در چیتگر

108م کاسبی سرمایه گذاری نوسازکلیدنخورده در چیتگر

2 سال پیش در تهران

متراژ
108
ساخت
1402
قیمت کل
13٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬148٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
10
⭕ قابل توجه سرمایه گذاران محترم فایل کاسبی
فروش فوری تا قبل از سال جدید

⚜️ واحد سرمایه گذاری در تاپ لوکیشن منطقه 22

✔️ 108 متر 10 طبقه ، طبقه چهارم نوساز کلید نخورده
✔️ سالن بزرگ (مربع) متناسب با هر چیدمانی

✅ مشاعات ؛
3 لاین آسانسور
روف گاردن
سالن ورزشی
سالن بازی کودکان
سالن اجتماعات
لابی مجلل لابی من 24 ساعته
جاده سلامت ( تندرستی )

⭕ مالک فروشنده واقعی
تسویه نقدی تخفیف در جلسه
اولویت خرید با اولین بازدید کننده
تسویه 48 ساعته ( تخفیف شیرین )

⚜️ علیرضا علیزاده