تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متر/2خواب/روبه نما/شاخه اصلی/املاک30

108متر/2خواب/روبه نما/شاخه اصلی/املاک30

1 سال پیش در فردیس

متراژ
108
ساخت
1402
قیمت کل
4٬892٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬296٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✨️به نام خدایی که در همین نزدیکی است✨️

⚜️108متر 2خواب بسیار خوش نقشه و مرتب
⚜️نورگیر فوق العاده(سالن پرده خور)
⚜️فول کابینت (ممبران)
⚜️مشاعات تماماً سنگ
⚜️کلا 15واحد
⚜️آپارتمان نوساز، سازه ای خاص با سازنده به نام منطقه در ⚜️بهترین لوکیشن فردیس با دسترسی فوق العاده
❗️❗️400میلیون تومان از مبلغ کل بابت سند کسر شده❗️❗️
❗️❗️مبلغ کل 5.292000000❗️❗️
❗️❗️❗️❗️سند مهر ماه❗️❗️❗️❗️
✅️برای مشاهده فایل های بیشتر املاک30 را داخل دیوار جستجو کنید

❇️مشاور و امین شما آریا
✅️آدرس دفتر:فلکه دوم 16ام شرقی جدید روبروی درمانگاه به آفرین املاک30