تائید

108متر امامت

5 ساعت پیش در آزادشهر

متراژ
108
ساخت
1390
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,518,000 تومان
طبقه
4
بلوار برند امامت
امامت
108متر
2 خواب
کابینت های گلاس
کف سرامیک
طبقه 1 واحدی
5 طبقه
موارد مشابه
امامت 25 صد متر بنا
امامت 25 دویست متر
املاک سراسری آتی ساز
مدیریت مجموعه،مهندس قله نوی
مشاور فروش،جناب فروهر