تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متر.تک واحدی.خوش نقشه

108متر.تک واحدی.خوش نقشه

1 سال پیش در قم

متراژ
108
ساخت
1395
قیمت کل
5٬076٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬000٬000 تومان
طبقه
2
هواالرزاق
املاک فیروزه
✅️108متر
✅️2خواب دلباز
✅️بهترین نقشه
✅️نماسنگ تراورتن درجه یک
✅️ازابتدامالک ساکن بودند
✅️کابینت ترک
✅️سندتک برگ
✅️طبقه 2 از 3
✅️تک واحدی
✅️شیرآلات KWC
✅️دارای دوربین مداربسته
✅️مشاعات کامل سنگ
✅️بسیارتمیزوشیک
✅️بازدید=خرید
⭕️فایلینگ قوی وپیگیری مداوم⭕️
⚜️موارددیگربرای خرید واجاره موجودمیباشد⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مجموعه فیروزه با 4شعبه درشهر