تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متر دو خواب فول امکانات /عرش/قائمیه

108متر دو خواب فول امکانات /عرش/قائمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
108
ساخت
1392
قیمت کل
2٬916٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬000٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
⚡بانک املاک آداک A D A K⚡

✅این ملک یکی از لوکیشن های پر تقاضاست✅

___________________________________________

⬜108متر 2خواب " کابیت ممبران سالن پرده خور

✔️پارکینگ سندی " انباری تراس

⬜خوش نقشه " نورگیر بدون پرتی

✔️سند تک برگ " قابلیت اخذ وام تا 800

-----------------------------------------------------------------

⬜قیمت پای معامله ؟ متغیر

✔️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

__________________________________________________

کارشناس خرید و فروش ملکی

☎️رحمتی ☎️