تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متر دوخواب مستر فول سالن پرده خور کم واحد

108متر دوخواب مستر فول سالن پرده خور کم واحد

1 سال پیش در تهران

متراژ
108
ساخت
1386
قیمت کل
11٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬240٬000 تومان
طبقه
3
☑️سازمان برنامه شمالی☑️
سالن پرده خور
✖️تاپ لوکیشن✖️

⭕️108متر
⭕️دو خواب مستر

⭕️پارکینگ انباری
⭕️آسانسور تراس

⭕️بدون ضعف و پرتی
⭕️بدون هیچ مشابهی

⭕️مالک 100٪فروشنده
⭕️سند تک برگ شخصی

مشاور و کارشناس قدیمی منطقه. امین