تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متر،*نوساز،تاپ لوکیشن*شهرجدیدهشتگرد

108متر،*نوساز،تاپ لوکیشن*شهرجدیدهشتگرد

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
108
ساخت
1402
قیمت کل
3٬456٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⭐️⭐️⭐️به نام خالق یکتا⭐️⭐️⭐️

✨️از صفر تا صد همراه شما هستیم

☆☆☆املاک امیرپاشا دارای کامل ترین فایلینگ و مجربترین مشاورین در منطقه آماده مشاوره رایگان به هم میهنان عزیز جهت خرید امن و پر سود

✅️صاحب خانه شدن شما وظیفه و افتخار ماست

فروش آپارتمان 2 خوابه طبقه دوم در یکی از بهترین ساختمان های شهر و برند
✅️108متر
✅️2 خوابه
✅️طبقه دوم
✅️نوساز و خوش نقشه
✅️ پارکینگ مسقف
✅️سیستم اعلام و اطفا حریق
✅️ آسانسور3vf(ضدلرزش و صدا)
✅️سند تک برگ و وام دار
✅️تاپ لوکیشن شهرجدید مهستان

⭐️گروه مشاورین املاک امیر پاشا با 15 سال سابقه فعالیت در شهر و کادری مجرب آماده انجام تمامی امور ملکی شما و ارائه انواع فایل ها و موارد متناسب با سلیقه و بوجه شما در شهرجدیدهشتگرد و تمام استان البرز در  کاربری های (آپارتمانی، ویلایی، زمین، باغ و باغچه، برج و باغ مسکونی و...) میباشد

✳️وظیفه ی  ما در ابتدا مشاوره رایگان و آگاه کردن هم میهنان گرامی در تمامی امور ملکی میباشد
✴️جهت مشاوره رایگان برای معاملات خود و استعلام ملک های مختلف باما در تماس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک