تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متری جنوبی فول دیزاین /خرازی

108متری جنوبی فول دیزاین /خرازی

1 سال پیش در تهران

متراژ
108
ساخت
1402
قیمت کل
7٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬277٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
25

خزائی هستم