تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متری مسکن ویژه

108متری مسکن ویژه

1 هفته پیش در تهران‌سر

متراژ
108
ساخت
1395
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏148,148,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
10
⚜️بنام خدای یکتا⚜️
املاک جهان نما
فایل شخص املاک می باشد
لطفا همکاران گرامی تماس نگیرین

♦️مشخصات ♦️
✅️108متری مسکن ویژه تهرانسر
✅️2خواب
✅️نقاشی شد
✅️کابینت mdf
✅️واحد خوش نقشه
✅️سال پردخور
✅️12واحدی
✅️روبه کوچه
تهرانسر شرقی
دسترسی سریع به ایستگاه اتوبوس سوپر مارکت فروشگاه زنجیره ای داروخانه شبانه روزی مدرسه

موقعیت مکانی عالی

⭕️مشاورین ما آماد همکاری با مالکین برای فروش خرید اجاره رهن مشارکت ملک های شما هستن

⭕️دارای مجوز رسمی از اتحادیه
⭕️با بیش از 20 سال سابقه کار درمنطقه
⭕️پاسخگوی از 10 صبح تا 24 شب
⭕️ثبت معاملات در سامانه کاتب

⭕️مشاوره رایگان برای خرید فروش ،پیش خرید و...
از صفر تا صد معامله را در کنار شما هستیم

⭕️با بیش از  100فایل مشابه

⭕️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⭕️