تائید
فروش مسکونیآپارتمان109 متر دو خواب مدرن کلید نخورده /سونا،جکوزی،روف

109 متر دو خواب مدرن کلید نخورده /سونا،جکوزی،روف

1 سال پیش در تهران

متراژ
109
ساخت
1398
قیمت کل
22٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
201٬834٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
ویو ابدی تهران(بدون مشرف)
سند تک برگ(سال 1400)
کلید در اختیار
با احترام کمیسیون یک درصد