تائید
فروش مسکونیآپارتمان109 متر / فرعی دنج / خارج از طرح

109 متر / فرعی دنج / خارج از طرح

1 سال پیش در تهران

متراژ
109
ساخت
1403
قیمت کل
16٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 109 متر 2 خواب لوکس

✅سازه بنام منطقه با بهترین متریال

✅فرعی مشجر و دنج کاملا مسکونی

✅سالن پرده خور / واحد غرق در نور

✅بهترین طبقه با ویو ابدی

✅واحد رو به افتاب

✅نقشه مهندسی ساز بدون یک سانت پرتی

✅2 خواب بزرگ با کمد دیواری های جا دار
یک خواب مستر

✅کمد ها از جنس هیگلاس ترک

✅کابینت ها نئوکلاسیک

♦️ایفون تصویری دو جانبه
♦️ورودی لابی
♦️پارکینگ
♦️انباری 5 متری
♦️اسانسور ایتالیایی
♦️تراس کاربردی قابل چیدمان
♦️آسانسور تا پشت بام

◻️مخصوص سخت پسندان
◻️ویو ابدی

☑️دسترسی آسان به مراکز خرید و وسایل نقلیه عمومی
☑️دسترسی آسان به خیابان و اتوبان های اصلی

مشاورشما : امیرسعیدی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3