تائید
فروش مسکونیآپارتمان109 متر/فول/شهرک راه اهن

109 متر/فول/شهرک راه اهن

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
109
ساخت
1396
قیمت کل
4٬142٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⭐《 هلدینگ املاک طسوج 》⭐

‍ ⭐⭐کارشناس امور ملکی شما : عسگری
==================================
✅109 متر⭐
✅2 خواب⭐
✅✅✅✅تخفیف پای قرارداد⭐⭐⭐⭐
----------------------------------------------------------------
✅سند اماده و آزاد تا 800 میلیون وام✅
✅ مبلغ رهن= 500میلیون تومان✅
✅⭐نقدی2میلیارد و 842میلیون تومان✅⭐

✔✔برای هر بودجه شما پیشنهادی داریم

✔✔فروش ملک شما به قیمت کارشناسی در یک هفته
✔✔دارای جواز کسب//کد رهگیری // شناسه صنفی
✔✔ساعات پاسخگویی : 9 الی 21 حتی روز های تعطیل
آدرس دپارتمان : فاز 2 اندیشه شهرک راه آهن خیابان مهستان(گلستان) 8