تائید
فروش مسکونیآپارتمان109 متر نوساز کلید نخورده فول فلکه اول صادقیه

109 متر نوساز کلید نخورده فول فلکه اول صادقیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
109
ساخت
1403
قیمت کل
14٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
132٬568٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
109 متر دو خواب
سالن پرده خور رو به افتاب
دو خواب بزرگ با کمد دیواری جا دار
متریال تمام درجه یک و به روز
پارکینگ و انباری سندی تراس قابل چیدمان آسانسور
سند شخصی و تک برگ آماده انتقال
کلید در اختیار بازدید آزاد
قابلیت رهن کامل تا 1.800 میلیارد
آس ترین فایل های منطقه را از ما بخواهید
وثوق