تائید
فروش مسکونیآپارتمان109متر فاخر/هتلینگ/فول امکانات/فاز 1 اندیشه

109متر فاخر/هتلینگ/فول امکانات/فاز 1 اندیشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
109
ساخت
1393
قیمت کل
3٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬192٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
7
✅کارشناس فروش آقای جهانبانی
✅با وام و رهن ملک سند دار بگیرید
✅اندیشه بورس سرمایه گذاری و سکونت ملکی در غرب تهران

⬅️⬅️تخلیه و کاملا به قیمت⬅️⬅️

✅109متر فاخر/روبنما و نو فراوان
✅2 خواب بزرگ و تخت خور و پرده خور با کمد دیواری عمیق و جادار
✅آشپزخانه پرکابینت هود گاز رومیزی
✅2لاین آسانسور/پارکینگ سندی/انباری
✅کولر گازی/ پکیج رادیاتور
✅سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی
✅لابی هتلینگ
✅نگهبانی 24ساعته/لابی من مقیم
✅بالکن بزرگ و کاربردی
✅زیبا سازی شده بدون هیچ خرجی
✅سند تک برگ شش دانگ
⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️
✅قابلیت اخذ وام 640 میلیونی با کارگذار رسمی املاک
✅رهن 560 میلیون تعهد ما به شما
✅نقدینگی لازم3میلیاردو 400میلیون
✅قیمت نهایی =4 میلیارد و 600
⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️
به این آگهی اکتفا نکنید انواع ملک سند تک برگ شش دانگ در متراژ مختلف با سلیقه ی شما موجود میباشد کافیست تماس بگیرید