تائید
فروش مسکونیآپارتمان109متر3خ-امکانات کامل-پونک

109متر3خ-امکانات کامل-پونک

2 سال پیش در تهران

متراژ
109
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬917٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️املاک بزرگ راشا⚜️
اکازیون سکونت و سرمایه گذاری
پونک سردار جنگل
109متر 3خواب استاندارد
نصیری