تائید
فروش مسکونیآپارتمان109متری/دو خواب/فوول بازسازی/قابل تهاتر

109متری/دو خواب/فوول بازسازی/قابل تهاتر

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
109
ساخت
1388
قیمت کل
5٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬706٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
ماهان هستم مشاور امور ملکی شما
‼️برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمامی فایل های رهن و اجاره و فروش در هر 5 فاز اندیشه تماس بگیرید‼️
✖️کد فایل 1234✖️
⚜️گاز رومیزی و هود
⚜️تمامی سیم کشی و لوله کشی ساختمان عوض شده⚜️
⚜️قابل تهاتر با واحد کوچک تر⚜️
⚜️قابل تهاتر با باغ ویلا نزدیک به اندیشه⚜️
⚜️قابل تهاتر با فیش و زمین های فاز 6⚜️

⭕مدیریت محترم املاک عصر جدید آقای عسگری⭕
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری