تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه10متر طلا فروشی در کوروش مال ستاری

10متر طلا فروشی در کوروش مال ستاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
10
ساخت
1394
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
18٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬800٬000٬000 تومان
⚜️ یاد و نام خداوند آرام بخش قلبهاست ⚜️

    ☣️☣️☣️انتخابی لذت بخش در یکی از قوی ترین. موقعیت تجاریهای تهران بزرگ ☣️☣️☣️

               ❗️❗️❗️ قابل توجه سرمایه گذاران سود 100٪ تضمینی ❗️❗️❗️
                    فوری    فوری
⚡️10متر مغازه طلا فروشی
⚡️در مجتمع تجاری کوروش مال
⚡️طبقه همکف ،آلارم 110،نگهبانی 24 ساعته
⚡️دور وید فرعی، تخلیه
⚡️ پرتردد پاخور عالی
⚡️قابلیت مستاجر با اجاره خوب 90 میلیون
⚡️سند تکبرگ تجاری،عرصه و عیان
⚡️دارای چندین پردیس سینمایی،شهر بازی کودکان ،کافی شاپ،رستوران و ...
⚡️طراحی شده مدرن
⚡️مغازه کاملا اکتیو مدارک تکمیل و سند آماده انتقال
⚡️دارای ارزش افزوده بسیار بالا
⚡️دسترسی به امکانات رفاهی و خدماتی و گردشی عالی
⚡️بهترین گزینه جهت ایجاد کسب و کار و سرمایه گذاری

☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️
کارشناس تخصصی تجاری= جهانگرد
☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️
قیمت گذاری و کارشناسی املاک در سطح منطقه
☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️
دپارتمان بزرگ املاک آمود
همراه با وکلای حرفه ای هنگام عقد قرارداد جهت اطمینان خاطر طرفین
☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️

⭐️ تا پای سند همراه شما هستیم ⭐️