تائید
فروش مسکونیآپارتمان110 متر/3 خواب/شهرزیبا م ت ر ی 72

110 متر/3 خواب/شهرزیبا م ت ر ی 72

1 سال پیش در تهران

متراژ
110
ساخت
1387
قیمت کل
7٬999٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬718٬000 تومان
طبقه
1
بدون مشابه در کل منطقه

این آپارتمان را با دیگر واحد های منطقه مقایسه کنید

از هر نظر...

‼️قیمت ‼️قیمت ‼️قیمت

☑واحد 110 متری بدون پرتی

☑3 خواب استاندارد با قابلیت قرارگیری تخت 2 نفره

☑سالن پرده خور دارای نور مستقیم آفتاب 

☑واحد خوش نقشه مهندسی شده و به قاعده

☑آشپزخانه پر کابینت مناسب سلیقه کدبانوی ایرانی

♻️دسترسی راحت و آسان به مراکز خرید و تفریحی

✴همین الان تماس بگیرید و صاحب یک آپارتمان 110 متری 3 خواب با قیمت شیرین شوید

مشاور شما:خانم زهدی