تائید
فروش مسکونیآپارتمان110 متر اول فلاحی 38

110 متر اول فلاحی 38

2 سال پیش در مشهد

متراژ
110
ساخت
1402
قیمت کل
3٬872٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬204٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
110 متر
سرویس فرنگی
قابلیت رهن تا 600 م
_____________
مسکن افرا
فلاحی 38
نبش سنجرانی 6