ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
110 متر دو خواب بلوار فردوس
110 متر دو خواب بلوار فردوس
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1385
قیمت کل
8٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬090٬000 تومان
طبقه
5
بالکن
دارد
جنس کف
سنگ
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
110 متر مربع
دو خواب استاندارد 12 متری
املاک خلج
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت