تائید
فروش مسکونیآپارتمان110 متر فول مشاعات/بالای کاج/2 پارکینگ باکس سندی

110 متر فول مشاعات/بالای کاج/2 پارکینگ باکس سندی

2 سال پیش در تهران

متراژ
110
ساخت
1395
قیمت کل
23٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
209٬090٬000 تومان
طبقه
3
✔✔✔شاهکاری بدون مشابه✔✔✔
✅✅✅بهترین خرید ممکن✅✅✅
00000000000000000000000000000000
⚜110 متر 2 خواب(1 خواب مستر)
⚜بهترین لوکیشن منطقه بالای کاج
⚜استخر سونا جکوزی فعال
⚜لابی و لابی من و سرایداری مقیم
⚜پلان شاهکار و دلباز و خواب ها استاندارد
000000000000000000000000000000
✔✅تنها راه بازدید از این واحد این اگهیست
✔✅کلید در اختیار املاک
000000000000000000000000000
⭐ املاک خانه ایران با سالها سابقه در امر خرید و فروش درخدمت شماست
⭐وکلای  مستقر در تمامی شعب
⭐مدیران حقوق دان و مسلط بر قرارداد
⭐مشاورین تحصیل کرده و کار بلد
0000000000000000000000000000
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاور خود تماس بگیرید