تائید
فروش مسکونیآپارتمان110 متری در فرهنگیان

110 متری در فرهنگیان

2 سال پیش در رشت

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
2٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬181٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
5 طبقه 10 واحد
طبقه سوم
کف سرامیک
امکانات فول کامل
فاصله نزدیک به خیابان اصلی
تا نصف مبلغ معاوضه انجام میشود
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.