تائید
فروش مسکونیآپارتمان110 متری/ویو ابدی*برج مجلل* گل نرگس*

110 متری/ویو ابدی*برج مجلل* گل نرگس*

1 سال پیش در تهران

متراژ
110
ساخت
1400
قیمت کل
12٬670٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬181٬000 تومان
طبقه
7
تعداد کل طبقات
10
✅سند تک برگ شخصی
✅نگهبانی 24 ساعته
✅ورودی زیبا
✅لابی شکیل
✅پلان بی نقص
✅ارتفاع سقف 3/10
◾تعلل در خرید=از دست دادن سرمایه◾
✅قطعاً یک بازدید استثنایی در انتظار شماست✅
◾کارشناس تخصصی املاک منطقه:
◾مـهندس امـیر آبــادی◾