تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا1100متر باغویلا با سند تکبرگ در کردزار شهریار

1100متر باغویلا با سند تکبرگ در کردزار شهریار

1 هفته پیش در کردزار

متراژ
1100
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1100
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,272,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام و احترام...

1000متر باغویلا

با سند برگ عرصه و اعیان

280 متر بنا شیک

3 خواب مستر

80 متر سریداری فول

استخر فول گرمایشی

محوطه سازی و نورپردازی

درختان میوه متنوع و بسیار سرسبز

کنتور برق 3 فاز ،اب شوب شهری و گاز

سهمیه اب کشاورزی لوله کشی

مشاور و کارشناس شما غلام نژار