ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
110متر //50تراس//حاشیه الهیه
110متر //50تراس//حاشیه الهیه
2 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1400
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬272٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
بنام ایزد یزدان پاک قدرت مطلق الله
مسکن رویال. الهیه. 14
110متر آپارتمان
2خواب فول امکانات
مناسب سرمایه گذاری و سکونت زوج های جوان
50متر تراس / طبقه اول / هر طبقه 3واحد
پارکینگ بدون مزاحمت/ آسانسور
2تا انباری /پیلوت/پشت بام
سرویس فرنگی و ایرانی جدا از هم / حمام بزرگ و سرویس بهداشتی بزرگ
بدون فضای مرده و پرت در واحد
پذیرایی پنجره بزرگ و پرده خور/ قواره
تراس سره اتاق خواب / اتاق خواب ها قواره
جاکفشی/کمد دیواری . و کابینت چوب
دسترسی آسان به اماکن رفاهی و خدماتی
100ملیون تعهد سند
قابل تهاتر با آپارتمان بزرگ تر 2خواب و 3خواب
مشتری محترم اعتماد شما سرمایه ماست
خرید فروش فایل خود را در کمترین زمان به ما بسپارید
مشاوران متخصص و مشرف به منطقه
خرید با اطمینان و بدون دغدغه
فایل های مشابه هم قیمت و در متراژ مختلف
جهت کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت بازار تماس حاصل فرمایید
مشاور و راهنمای شما در معاملات ملکی
محسن رضائی
مسکن بزرگ رویال الهیه 14
در پناه حق
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک
تطابق قیمت :
*
واقعی بودن قیمت نسبت به بازار