ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
110متر قیطریه مجاور پارک /فروش فوری
110متر قیطریه مجاور پارک /فروش فوری
1 هفته پیش در قیطریه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1395
قیمت کل
42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
381,818,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش آپارتمان در بهترین لوکیشن قیطریه
دسترسی راحت به منطقه و اتوبان ها
110متر دو خواب استاندارد
خوش نقشه با متریال در خور
کمد دیواری سرتاسری
10متر پاسیو اختصاصی
بالکن کاربردی
لابی شیک
روف گاردن
پارکینگ و انباری سندی
سرایداری مقیم
فروش فوری .........
فایل کاملا شخصی
برای توضیحات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
امیری مسکن تراس اندرزگو
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت