ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
110متر واحد لوکس شخصی ساز طبقه اول
110متر واحد لوکس شخصی ساز طبقه اول
1 سال پیش در مشکین شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬545٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دونبش در بهترین موقعیت شهر
دیگر فایل های موجود املاک ایفل
واحد لوکس سه خواب مستر در بهترین موقعیت شهر ساختمان جنوبی (ورود به ساختمان ) با مساحت مفید 190متردارای پارکینگ انباری و بالکن
مغازه با مساحت 18متر واقع در خیابان اصلی اکبرلو
مغازه با مساحت 33متر و دهنه 4متر دارای زیر زمین واقع در خیابان اصلی اکبرلو
ساختمان ویلایی دوبلکس چهار خواب لوکس کلید نخورده بازیر بنای 200متر
ساختمان کلنگی واقع در نواب چندین مورد
چندین مورد زمین تجاری مسکونی در خیابانهای اصلی شهر
زمین واقع درشهرک جدید نیایش چندین مورد از خیابانهای اصلی و ...
امورات ملکی خود را به ما بسپارید
آدرس :خیابان باهنر جنوبی جنب پرده سرای گلستان املاک ایفل
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور املاک ایفل
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت